CHP'li Belediye Başkanları Ankara'da toplandı!

CHP'li Belediye Başkanları Ankara'da toplandı!

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında gerçekleşen toplantıda Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar konuştu.

CHP'li il ve ilçe başkanları Türkiye'nin dört bir yanından gelerek Ankara'da toplandı. Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında gerçekleşen toplantıda Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar konuştu.

Ankara'da gerçekleşen toplantıda Belediye Başkanı Zeydan Karalar, “Sayın Genel Başkanımız, kampanyada asla milleti kıran, uzaklaştıran, bize önceden oy vermeyip oy vermeyi düşünen insanları tasaya düşürecek, endişeye düşürecek, ‘ben buraya oy vereceğim ama acaba ne olur, bana sahip çıkarlar mı?’ diye hiç endişe duymamalarını sağlayacak bir söylem ve eylem geliştirmemiz gerektiğini söyledi. Biz de zaten aynı şeyi düşündük. Çok faydalı bir toplantı oldu. Yani inşallah, burası Çankaya, 14 Mayıs’ta, 15 Mayıs’ta bir kez daha ziyaret edeceğiz buraları” dedi.

133679.jpeg

CHP'Lİ İSİMLER ANKARA'DA TOPLANDI!

Toplantının hemen ardından basın ekiplerine açıklamada bulunan Karalar 14 Mayıs tarihinde gerçekleşecek seçimin önemine vurgu yaparak ''Aslında her belediye başkanı bu seçimin önemini biliyor. Kendi etkili olduğu alanlarda gereğini yapmaya çalışıyor. Tabiatıyla seçim güvenliği, sandık güvenliği çok önemli olduğu için Genel Başkan Yardımcılarımızın yaptığı çalışmaları anlattılar ve çok değerli sunumlar yaptılar. Artık şu çok çok net seçim sandıkta kazanılır, seçim sandıkta da kaybediliyor biliyorsunuz yani onları. Onun hassasiyetiyle ilgili zaten uzun yıllardır biz çalışıyoruz. Adana İl Başkanı iken başlattığımız yeni uygulamaların bütün Türkiye'ye yayıldığını görmek bizi mutlu ediyor. Ne kadar doğru yaptığımızı da görmüş oluyoruz tabiatıyla artı bu siyasi süreçte, siyasi dilin, barış dilinin, kapsayıcı dilin, uzlaştırmacı dilinin ne kadar önemli olduğu anlatıldı. Türkiye'nin böyle bir şeye ihtiyacı olduğunu söyledi Sayın Genel Başkanımız. Kampanyada asla milleti kıran, uzaklaştıran, bize önceden oy vermeyip oy vermeyi düşünen insanları tasaya düşürecek, endişeye düşürecek, 'ben buraya oy vereceğim ama acaba ne olur, bana sahip çıkarlar mı?' diye hiç endişe duymamalarını sağlayacak bir söylem ve eylem geliştirmemiz gerektiğini söyledi. Biz de zaten aynı şeyi düşündük. Çok faydalı bir toplantı oldu. Yani inşallah, burası Çankaya, 14 Mayıs'ta, 15 Mayıs'ta bir kez daha ziyaret edeceğiz buraları" ifadelerine yer verdi.

ankarabulteni.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.