Mamak Belediyesi deprem bölgesinde enkaz kaldırma çalışmalarına devam ediyor!

Mamak Belediyesi deprem bölgesinde enkaz kaldırma çalışmalarına devam ediyor!

Deprem bölgesinde devam eden enkaz kaldırma çalışmalarında tüm belediye personelleri ve iş makineleri ara vermeden çalışmalarına devam ediyor.

Kahramanmaraş merkezli depremin meydana gelmesinin ardından 47 binin üzerinde vatandaş hayatını kaybederken deprem bölgesindeki enkaz kaldırma çalışmaları sürmeye devam ediyor. Deprem bölgesinde devam eden enkaz kaldırma çalışmalarında tüm belediye personelleri ve iş makineleri ara vermeden çalışmalarına devam ediyor.

Hatay'da devam eden enkaz kaldırma çalışmaları Hataylı vatandaşların düzenli hayatlarına yeniden kavuşabilmeleri amacıyla hız kesmeden devam ederken Mamak Belediyesi de devam eden enkaz kaldırma çalışmalarında katılım sağlamaya devam ediyor.

MAMAK BELEDİYESİ ÇALIŞMALARA KATILDI!

aa18bg5p.jpg

Depremden geriye kalan yaralar hala sarılmaya çalışılırken Hatay'ın Samandağ ilçesinde meydana gelen depremin enkazı kaldırılmaya çalışılıyor. Mamak Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi beraberinde Fen İşleri Müdürlüğü, Çevre Koruma Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlükleri ile çalışmalarını hızlandırdı. Mamak Belediyesi de bölgede enkaz kaldırma çalışmalarında diğer belediyeler ile çalışmaları hızlandırmış durumda.

TÜM İMKANLAR SEFERBER EDİLDİ!

Belediye kamyonları ve iş makinelerinin tümüm deprem bölgesindeki çalışmalarda kullanılırken sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Mamak Belediye Başkanı Murat Köse enkazın kaldırılması için tüm mücadelenin devam ettiğine vurgu yaparak “Gece gündüz enkazları kaldırmak için yoğun bir mücadele veriyoruz. İstiyoruz ki yaraları bir an evvel onaralım ve insanlarımız normal hayata devam edebilsin. İşyerleri açılsın, alışveriş yerleri çalışsın. Rabbim böyle acılar bir daha göstermesin” dedi.

ankarabulteni.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.