Mamak Belediyesi "Kariyer 2030 WEB3 Teknolojileri" etkinliği düzenledi

Mamak Belediyesi "Kariyer 2030 WEB3 Teknolojileri" etkinliği düzenledi

Kariyer 2030 Web3 Teknolojileri etkinliği Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kongre Merkezi'nde düzenlendi.

İnovasyon ve Teknoloji Müdürlüğü markası Mamak Füzyon bünyesinde Mamak Belediyesi tarafından "Kariyer 2030 Web3 Teknolojileri" etkinliği düzenlendi. Etkinliğe birçok kişi tarafından katılım sağlandı.

Kariyer 2030 Web3 Teknolojileri etkinliği Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kongre Merkezi'nde düzenlendi. Mamak Belediyesi tarafından düzenlenen bu etkinlik teknoloji ve meslek gruplarına vizyoner bir bakış açısıyla bakmalarını ve eğitim almalarını sağlamak amacıyla düzenlenirken birçok öğrenci yoğun ilgi gösterdi.

ÖĞRENCİLERDEN YOĞUN İLGİ

mamak-belediyesi-inovasyon-ve-teknoloji-mudurlugu-markasi-mamak-004.jpg

Uzman eğitmenler tarafından etkinliğe katılım sağlayan öğrencilere Web3 teknolojilerine giriş, Web3 topluluk ekosistemleri, yapay zeka, Web3 dünyasının deneyimleri, sosyal medya, Metaverse, Network eğitimleri verildi.

UZMAN EĞİTMENLER TARAFINDAN EĞİTİM

Metaverse ve Web 3 konusunu Al& Metaverse Developer Ecehan Yıldırım, Web3 topluluk ekosistemi ve network konusunu Etkin Kampüs & Blockhain Event Centre Kurucusu Güney Sevindik ile Chief Marketing Officer Ozan Türkoğlu ve Web3 dünyası deneyimleri konusunu Bora Özdek, Web3'e giriş konusunu Web3 Teknolojileri Derneği Başkanı Buğra Ayan, Web3 uygulamalarını Elif Hilal Umucu, Web3 ve sosyal medya konusunu Phaver Topluluk ve Pazarlama Yöneticisi Ali Tıknazoğlu bu eğitimlerin devam edeceği duyurusunu yaptı.

mamak-belediyesi-inovasyon-ve-teknoloji-mudurlugu-markasi-mamak-002.jpg

Mamak Belediye Başkanı Murat Köse her konuda gençlerin yanında olduklarını belirtirken "Bilim ve teknolojide her gün yeni bir değişim ve gelişim yaşanıyor. Aslında gençlerimize gelişen teknolojiyi, geleceği anlatmak, onların bakış açılarını geliştirmek bizim amacımız. Bu anlamda hayata geçirdiğimiz İnovasyon ve Teknoloji Müdürlüğümüz vasıtası ile Mamak Füzyon'u kurduk. Her konuda gençlerimizin yanındayız. Çünkü gelecek sizsiniz" ifadelerine yer verdi.

mamak-belediyesi-inovasyon-ve-teknoloji-mudurlugu-markasi-mamak-001.jpg

ankarabulteni.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.